ELTEC, a.s.

Pôvod a tradícia spoločnosti ELTEC sa datujú do roku 1949. Spoločnosť bola privatizovaná v roku 1999 a odvtedy pôsobí v oblasti strojárstva. Spoločnosť ELTEC sa nachádza v kúpeľnom meste Piešťany a zaoberá sa výrobou elektrických rozvádzačov pre priemyselné i bytové použitie, ako aj riadiacich panelov pre veľkých priemyselných klientov. Množstvo tovaru spoločnosti ELTEC sa vyváža do celej Európy, najmä do Veľkej Británie, Francúzska, Nemecka, Českej republiky a Rakúska.

ELTEC sa stal ďalšou obeťou poslednej hospodárskej krízy, ktorá na Slovensku v rokoch 2012 až 2015 vyvrcholila. Zapojením DRS a zavedením formálneho reštrukturalizačného konania počas obdobia kratšieho ako jeden rok bol celkový dlh ELTEC znížený o 69%, pričom splácanie zvyšnej sumy bolo rozdelené na obdobie 7 rokov. Optimalizované činnosti spoločnosti úspešne fungujú, čím ELTEC pokračuje v 70-ročnej tvrdej práci a v slovenských inžinierskych tradíciách.

Piešťany, Slovensko

Strojárstvo

Reštrukturalizácia

O spoločnosti

DRS je poradenská spoločnosť so zameraním na firemnú reštrukturalizáciu, ozdravovanie a oddlžovanie spoločností a taktiež na tvorbu stratégií rastu a ich realizáciu.

 

Kontakt

info@drs.sk
02 / 326 617 35
Laurinská 4, 811 01 Bratislava
     Slovensko

 © 2019 DRS s. r. o.

 Právne informácie